Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Konkurs na wolne stanowisko urzędnicze inspektora

Data dodania: 2018-12-11
Konkurs na wolne stanowisko urzędnicze inspektora ds. oświaty i spraw społecznych Urzędu Miasta Sejny. Szczegóły w załączniku. więcej »
 
 

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Data dodania: 2018-12-11
Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019. Szczegóły w załączeniu. więcej »
 
 

Poszukujemy świadków kradzieży auta

Data dodania: 2018-12-10
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sejnach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pojazdu dostawczego marki IVECO o początkowych nr rej. WB ... (biała kabina pasażerska – szara p... więcej »
 
 

Deklaracja "Solidarność dla Klimatu"

Data dodania: 2018-12-10
Podczas odbywającego się w Katowicach szczytu COP24 prezydentki i prezydenci, burmistrzynie i burmistrzowie oraz radne i radni polskich miast ogłosili i podpisali Deklarację "Solidarność dla Klimatu... więcej »
 
 

Informacja o spotkaniu

Data dodania: 2018-12-10
Informacja o spotkaniu informacyjnym dotyczącym edycji 2019 Programu FIO i Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich realizowanym przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego w dniu ... więcej »
 
 

"Paczka Bożonarodzeniowa 2018" dla kombatantów z...

Data dodania: 2018-12-08
Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sejnach włączyli się w akcję „Paczka Bożonarodzeniowa 2018” organizowaną przez Koło Przyjaciół Sybiraków w Sejn... więcej »
 
 

Sejneńska kampania "Białej...

Data dodania: 2018-12-08
Sejneńska Policja wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej włączyła się w międzynarodową kampanię prowadzoną pod nazwą. „BIAŁA WSTĄŻKA&... więcej »
 
 

Zakończenie realizacji projektu

Data dodania: 2018-12-06
W grudniu 2018 r. dobiega końca realizacja projektu „Poprawa efektywności energetycznej poprzez modernizację infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Sejny”, realizowanego zgodnie z um... więcej »
 
 

Zaproszenie do promocji tras turystycznych

Data dodania: 2018-12-05
Burmistrz Miasta Sejny zaprasza przewodników, historyków, biura podróży, przedstawicieli samorządu, instytucje kulturalne, stowarzyszenia oraz historyk&oacu... więcej »
 
 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Sejny

Data dodania: 2018-12-05
Burmistrz Miasta Sejny podaje do publicznej wiadomości informację o okręgu wyborczym, jego granicach i numerze, liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Sejnac... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 163
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sejneński

  Powiat sejneński - leży w województwie podlaskim, a jego siedzibę stanowi miasto Sejny. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 856 km² mieszka zaledwie 21 tys. osób, co czyni z niego najmniej zaludniony powiat w Polsce. W skład powiatu sejneńskiego wchodzą gminy: Sejny (gmina miejska), Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny (gmina wiejska).

  Obszar jest typowo rolniczy. Wynikają z tego możliwości wypoczynku pośród wiejskich krajobrazów. W gospodarstwach agroturystycznych będzie szansa podpatrywania rolnika podczas pracy, a nawet pomaganie w prostszych czynnościach.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola