Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

ŻYCZENIA SEKRETARZA STANU W MINISTERSTWIE SPRAW...

Data dodania: 2018-08-15
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński składa serdeczne życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego. więcej »
 
 

Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz plantację...

Data dodania: 2018-08-13
Sejneńscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali dwóch podejrzanych w wieku 27 i 37 lat. W mieszkaniu i garażu zajmowanym przez młod... więcej »
 
 

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Data dodania: 2018-08-09
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego przebudowy części przedszkola na żłobek. więcej »
 
 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Sejny

Data dodania: 2018-08-07
Obwieszczenie Burmistrza Miasta Sejny dotyczące umorzenia postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia. więcej »
 
 

Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa z Sejneńskimi...

Data dodania: 2018-08-06
W minioną sobotę przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sejnach spotkali się z uczestnikami zawodów biegowych i nordicwalking, które odbyły się na terenie gminy Krasnopol. Podczas impre... więcej »
 
 

Rozeznanie cenowe

Data dodania: 2018-08-03
W załączeniu rozeznanie cenowe dotyczące demontażu, transportu i utylizacji azbestu. więcej »
 
 

Młodzi turyści z wizytą w komendzie

Data dodania: 2018-08-03
Sejneńskich policjantów odwiedzili młodzi turyści, wypoczywający na terenie powiatu sejneńskiego. Mali goście zwiedzili komendę i dowiedzieli się jak bezpiecznie bawić się w... więcej »
 
 

Pismo dotyczące reorganizacji edukacji...

Data dodania: 2018-08-01
W załączeniu pismo Podlaskiego Kuratora Oświaty i odpowiedź Burmistrza Miasta Sejny w sprawie reorganizacji edukacji przedszkolnej w Sejnach. więcej »
 
 

Pismo dotyczące lokalizacji żłobka

Data dodania: 2018-08-01
W załączeniu pismo Wojewody Podlaskiego i odpowiedź Burmistrza Miasta Sejny w sprawie lokalizacji żłobka dofinansowanego w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do ... więcej »
 
 

Informacja

Data dodania: 2018-07-31
Stowarzyszenie "Suwalsko - Sejneńska" Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Suwalsko &ndas... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 146
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sejneński

  Powiat sejneński - leży w województwie podlaskim, a jego siedzibę stanowi miasto Sejny. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 856 km² mieszka zaledwie 21 tys. osób, co czyni z niego najmniej zaludniony powiat w Polsce. W skład powiatu sejneńskiego wchodzą gminy: Sejny (gmina miejska), Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny (gmina wiejska).

  Obszar jest typowo rolniczy. Wynikają z tego możliwości wypoczynku pośród wiejskich krajobrazów. W gospodarstwach agroturystycznych będzie szansa podpatrywania rolnika podczas pracy, a nawet pomaganie w prostszych czynnościach.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola