Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sejny

 
W ostatnim tygodniu lipca byłem z rodziną w Sejnach. Z Anina do Sejn jest ok. 280 km. To niewielkie miasteczko za Suwałkami od kilku stuleci szczyci się obecnością cudownej figury Matki Bożej Sejneńskiej. Słynąca łaskami figura Matki Bożej znajduje się w bazylice sejneńskiej połączonej z dawnym klasztorem dominikanów, który częściowo jest już udostępniony turystom. W Sejnach, podobnie jak w Aninie, czy Międzylesiu, spotkać możemy Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi, które prowadzą tam Dom Opieki Społecznej dla kobiet. Więcej o pięknych Sejnach znajdziemy w 34 (311) numerze tygodnika Idziemy (21 sierpnia 2011).

 


Waldemar Pawlik
 
Data pliku video: 2011-08-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sejneński

  Powiat sejneński - leży w województwie podlaskim, a jego siedzibę stanowi miasto Sejny. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 856 km² mieszka zaledwie 21 tys. osób, co czyni z niego najmniej zaludniony powiat w Polsce. W skład powiatu sejneńskiego wchodzą gminy: Sejny (gmina miejska), Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny (gmina wiejska).

  Obszar jest typowo rolniczy. Wynikają z tego możliwości wypoczynku pośród wiejskich krajobrazów. W gospodarstwach agroturystycznych będzie szansa podpatrywania rolnika podczas pracy, a nawet pomaganie w prostszych czynnościach.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola